Poranny Binary Trading na GBP / JPY

Ze względu na mdły aktywności wcześnie rano na EUR / USD, zacząłem patrząc na wykresy pięciominutowych z kilku innych parach walutowych i ostatecznie osiadł na obserwację GBP / JPY, który ukazał się w samym środku czytaj więcej zapewniając dobrą handlu Ustawiać. Więc złomowany się euro do dolara na dzień i poszedłem z funta-jena zamiast potencjalnie skorzystać z natychmiastowym i prawdopodobnie lepiej konfiguracji.

Po tej pary hit poziom obrotu wokół 6:05 AM EST, to nie stanowią odbić i zamknąć z powrotem pod. Kolejne dziesięć minut, co można obserwować ze świecami w obrazie opcjeonline poniżej, para nie spędzić trochę czasu unosi się nad osią, ale od oglądania go na żywo było jasne, że sprzedający na tym rynku były jeszcze na tyle silny, aby odeprzeć wszelkie zakupu na tym konkretnym poziomie w ciągu dnia. To w końcu opadła na dół poniżej 173.219 przez około dziesięć oczek przed odtworzyć kopię zapasową.

Biorąc pod uwagę, że GBP / JPY już wykazano silną determinację w Odwiedź stronę internetową gospodarstwie na przegub i był w tendencji spadkowej netto rano, czułem, miałem silną konfigurację, aby przejść off i zdecydowanie rozważyć opcję sprzedaży w pierwszym kontakcie od 173.219.

Są trzy bardzo silne czynniki wspierające handel Ustawianie: 1) to trend, który znajduje się na swoją korzyść, 2) poziom cen – w tym przypadku poziom oporu – poparte ważnego punktu intraday przegubu (poziom pivot) oraz 3) ostatnia cena akcji, gdzie GBP / JPY widział zatorów na przegub.

I jeszcze jedna rzecz, o GBP / JPY dla tych, którzy handlu lub może je rozważyć handel to to, że jest to bardzo niestabilne parą i może poruszać się szybko. Zwłaszcza w czasie europejskich godzin handlu i podczas porannej sesji bardzo ważne amerykańskiej.Można go dopasować typy osobowości, które są dostosowane do tych, którzy wolą w szybkim tempie par. W rzeczywistości, wiem z jednego podmiotu gospodarczego, który sprawia, że jego kariera handlu spot handlu GBP / JPY ekskluzywnie.Zrobiłem kilka obrót na nim w przeszłości z powrotem, gdy kurs EUR / USD, GBP / USD, EUR / JPY i GBP / JPY były wszystkie pary najwyższych wypłat na 24option .

Gdy cena wróciła do poziomu dziennego obrotu na 6:45 świecy I pociągnął za spust w opcji put, spodziewałem się pozostać pod 173.219 przynajmniej do szczytu godzinę. http://www.opcjeonline.com Para ta wchodziła do jakiegoś kanału handlu, oscylujące w tę iz powrotem w dziesięć pip obszaru ostatniej godziny po tym punkcie. Miałem nadzieję, że będzie nadal to robić podczas mojej handlu przez cofnięty do „doliny” części wzorca. Na szczęście dla qui mnie, a ja nie wygrał tego handlu przez około trzy pipsów. To nie wydaje się dużo, ale było to na moją korzyść przez cały czas i był powolny i stały się w zamierzonym kierunku dół.